Posledné zvonenie

[pridané: 15.04.2015]

Kongresové centrum a Holiday Village je za Aquaparkom Tatralandia, príjazdová cesta vedie po východnom okraji areálu popri leteckom simulátore priamo na parkovisko. Po príchode absolvujte technickú prezentáciu hráčov vľavo od recepcie, kde dostanete informácie a vyzdvihnete si vizitky, nemusia tam prísť všetci hráči, stačí vedúci, ktorý bude schopný poskytnúť všetky informácie o svojich hráčoch.

Potom sa nahlásite na recepcii, kde majú kompletný rozpis ubytovania a zapíšu Vás na pobyt a vydajú objednané stravné lístky. Keďže pred nami končí iná akcia, budú sa domy uvoľňovať postupne, pripravujeme vizualizáciu v priestoroch recepcie, ktoré domy sú voľné a upratané. Dovtedy prosíme, aby ste si veci nechávali v autách a až po vyzdvihnutí kľúčov si autami zašli až ku svojmu domu v areáli Holiday Village a tam sa vybalili. Účastníci, čo pricestujú verejnou dopravou, si budú môcť vyložiť veci v priestoroch stráženej šatne na 1.poschodí.

Stravovanie začína až večerou. Výdaj objednanej stravy v jednotlivých dňoch je R: 7.00 - 10.00, O: 12.00 - 15.00, V: 17.30 - 20.30 - v ojedinelých prípadoch "nekonečnej partie" aj neskôr.

Technická prezentácia podľa propozícií končí o 12.00, prispôsobte tomu čas príchodu a v prípade neočakávaných udalostí oznámte meškanie telefonicky. Nespoliehajte sa však na "obvyklé meškanie začiatkov turnajov".

Otvárací ceremoniál je v Kongresových priestoroch v sobotu 18.4. o 14.00 a o 14.30 začína 1.kolo všetkých kategórií.